TAK TOHLE JSME MY – ZLOBIDLA S.R.O.

Lucka – skvělá holka, skvělá kamarádka, mladá slečna, „týňák“.

Lucka si zpočátku myslela, že ji nic nebaví, že jí to nesluší, a vůbec….vždyť to znáte. Byla z toho dost smutná. Ale pak potkala tuhle krásně trhlou partu bláznivých Zlobidel a začali zpívat, tančit a řádit dohromady.

Laki Zlobidla

Laki – tahle mladá dáma je už moc krásná slečna.

Všem se líbí, všichni ji obdivují, je to prostě naše Kočka. Ale pyšná není, ani co by se za kočičí chlup vešlo. Když něco potřebuje prosadit, mile se usměje, mrkne na vás kočičím okem, a když to nepomůže, tak vytáhne drápky.

Baki Zlobidla

Baki – náš Medvěd je prima kluk.

Nikam se nežene, vše pozoruje s nadhledem. Všechny Zlobidla se o něho vždycky můžou opřít, nikdy nikomu neodmítne pomoc, a umí si dělat legraci i sám ze sebe. Rád jí, ale také je strašlivě silný. Unese i dvě Myši najednou (ale Baki musí být po obědě a Myši po třídenní dietě).

Taki – Opice Taki je velká cestovatelka.

umí havajsky, svahilsky, papuánsky, haitsky a trinidatsky, a tak se s každým vždycky snaží domluvit. Naše Taki se do všeho vrhá po hlavě, všude je jí plno, tančí, zpívá, rapuje.. a přitom – pozor! – vždycky jí to sluší, (nosí extravagantní modely s lehkým pralesním nádechem).

Rudi Zlobidla

Rudi – fakt hustý cool týpek.

drsňák v košili, super frajer – prostě  Vlk (dokonce i Karkulka z něho šla do kolen a skoro nechtěla pokračovat k babičce).Náš Vlk, když začne zpívat, všichni začnou nadšeně tančit. Rudi je v naší crazy crew tak trochu maxi zlobič, ale do toho je to sympaťák a úžasně prima kluk.

Maki a Haki Zlobidla

Maki a Haki – to jsou dvě naše trysko Myši.

dvě bezva holky, co se nikdy nikoho neleknou. Naopak  – všichni je uznávaj´, i drsňák Vlk, a to už je, co říct! Naše Myši skvěle tančí ( nejraději mají hip hop)… a jsou trochu mlsné (nejraději mají ementál)… a skoro nezlobí (jen tak maličko)… ale za to pořád.